Kurumsal

Misyonumuz

Peynirin iyiliğini, bereketinive lezzetini yayma coşkusuyla, en iyi peynirleri ve kahvaltılık ürünlerimizi değerlerimizi ve kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek ve geliştirerek sofralara sunmak.

Vizyonuzmuz

İzmir’de pazar da peynirci, mekanda şarküteri sektörünün en sevileni, en beğenileni, en güveniliri ve lideri olmak.

Hakkımızda

Merhaba, Küçük yaşlardan itibaren anne ve babamla birlikte Ödemiş-Beydağ Yaylasında kendi yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri Nazilli ve Beydağ pazarlarında satmaya başlayarak bu işe adım attım. Kışın okuluma, yazın pazarlara giderek liseyi bitirdim. Babam üniversiteye gitmem için çok ısrar etmesine rağmen ben ticareti seçtim. Önce Beydağ ve Ödemiş çevresinde kestane ve ceviz ticareti yaptım.

Askerliğimi tamamladıktan sonra 1995 yılında İzmir’de bu işi yapmaya karar verdim. Köylerden aldığım tereyağı, çökelek, köy peyniri, köy yumurtası, ceviz, kestane gibi köylü ürünlerini İzmirlilerle tanıştırdım.

2000 yılında tamamen peynirciliğe yönelerek ticaret hayatıma daha farklı ivme kazandırdım. Ailemin desteğiyle bugünlere geldik. Bölgenin en iyi firmalarının en iyi ürünlerini tezgahlarımızda bulundurarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şuan ikinci ve üçüncü kuşak firmalarla yarışımızı büyük istek ve heyecanla sürdürüyoruz.

Biz rekabeti peynirlerdeki kaliteyle yapıyoruz ve bu sayede rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Bugün ülke geneli dahil tüm Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerine peynirlerimizden göndermiş durumdayız. Amacımız doğal otlarla beslenen hayvanlardan toplanan sütleri, labaratuar testlerinden geçtikten sonra son teknolojiyle üretilip, İzmir’deki buzhanemizde olgunlaşması sağlanarak bütün insanlara sunmak…

İnsanları seviyoruz ve herkese güzel hizmette bulunmak istiyoruz. Ayrıca ARGE çalışmalarına çok önem veriyoruz. İnsanlara peynir konusunda en iyisini sunmak istiyoruz.

FİKRET SAĞLAM